Lejárt hirdetés

Mezőgazdasági gépkezelő állás Csongrád-Csanád megyei mezőgazdasági területen

Produkteam Kft.

Traktoros

Munkavégzés helye: Makó

1970. 01. 01. 01:00

Csongrád-Csanád megyei mezőgazdasági területre keresünk mezőgazdasági gépkezelő munkakörre tapasztalattal és traktoros jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót.

Feladatok

  • a meghatározott mezőgazdasági munkafeladatok elvégzése, továbbá annak helyszíni irányítása;
  • a munkavégzéssel kapcsolatban felmerülő adminisztrációs kötelezettségek teljesítése;
  • munkagépek karbantartása, szervizelésének irányítása.

Elvárások

  • mezőgazdasági gépkezelő, vagy mezőgazdasági gépész szakmunkás végzettség;
  • 2 év gyakorlati tapasztalat;
  • mezőgazdasági, valamint erdészeti munkagépek és munkaeszközök üzemeltetésében, javíttatásában, szervizelésében szerzett gyakorlat;
  • mezőgazdaság és erdészeti kultúrákban végzett agrotechnológiai eljárások ismerete.

Amit kínálunk

  • hétköznapi munkavégzés;
  • utazási költségtérítés;
  • hosszú távú bejelentett munkalehetőség.

Érdeklődni lehet telefonon. A telefonszám bejelentkezés után érhető el.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános