Munkavédelmi szakember munkatársat keresünk Makón

Safety 2010 Kft.
Makó
2021. 04. 08.

A SAFETY 2010 Kft. - mint közvetítő cég - munkatársat keres az alábbi pozícióba: Munkavédelmi szakember

A munkavégzés helyszíne: Makó

Feladatok

  • alapvető munkavédelmi feladatok ellátása (oktatások, dokumentációk módosítása)
  • riportok írása
  • munkabalesetek kivizsgálása
  • koronavírus okozta kihívások kezelése

Elvárások

  • munkavédelmi technikus vagy munkavédelmi szakmérnök végzettség
  • minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • önálló munkavégzés, jó időbeosztás, műszaki szemlélet
  • rendszerezettség, felelősségteljes munkavégzés
  • magas teherbírás, jó kommunikációs képesség, rugalmasság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • angol nyelvű kommunikáció legalább középszinten (szóban és írásban is)
  • ECDL végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!