Makói pékáru mintaboltba 1 fő eladó munkatársat keresünk

Az immáron 25 éves múlttal rendelkező mórahalmi Varga Pékség hamarosan nyíló makói mintaboltjába keresünk 1 fő bolti eladót.

A munkavégzés helye: Makó, Városi Piac

Munkakezdés: 2020 December

Délelőtti nyitvatartás, hétvégi munkavégzés vállalása heti két szabadnap biztosítása mellett.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal E-Mailben a vargapekseg::dot::zsolt::at::gmail::dot::com címen lehetséges.

Feladatok

  • Vevők szakszerű kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelése, árazás
  • Árurendelés/átvétel, pultok-hűtők feltöltése
  • Üzlethelység tisztántartása

Elvárások

  • Bolti eladói képesítés
  • Min. 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önmagára- és munkájára igényes, vevőorientált személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Hétvégi munkavégzés vállalása

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidő
  • Fizetés: mindenkori bérminimum, havi forgalom utáni jutalék, dolgozói kedvezmény
  • Igényesen berendezett üzlet, kellemes munkakörnyezet
  • Teljeskörű betanítást, munkábaállás után folyamatos támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott