Villanyszerelő állás szakirányú tapasztalattal rendelkezőknek stabil, hosszútávú munkalehetőséggel Makón

Villanyszerelő / műszaki karbantartó kollégát keresünk csapatunk bővítéséhez.

A Váll-Ker Kft. Magyarország egyik legmeghatározóbb kandallógyártó vállalata, amely 100 százalékban hazai tulajdonban áll. A vállalkozás fő tevékenysége a fatüzelésű fémkandallók, tűzterek gyártása.

Feladatok

  • A Váll-Ker Kft. által üzemeltetett épületek kisfeszültségű rendszereinek megelőző karbantartása és hibajavítása
  • A használati hideg - és melegvíz - ellátó rendszerekhez kapcsolódó elektromosberendezések karbantartása, javítása
  • Fűtési, légtechnikai rendszerekhez kapcsolódó elektromos berendezések karbantartása, hibák elhárítása
  • Egyéb, az épületek műszaki üzemeltetési feladatkörébe tartozó feladatokelvégzése
  • Elektromos kéziszerszámok, berendezések, gépek karbantartása, javítása
  • Az elvégzett karbantartások, hibaelhárítások, dokumentálása

Elvárások

  • Villanyszerelő / villamossági végzettség
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Jó közösség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott