Építésvezető munkatársat keresünk

THERMO ÉPGÉP Kft.
Makó
2021. 11. 27.

Vállalatunk egyik fő tevékenységi köre a generál kivitelezés. Elsődleges szempontnak tartjuk a hosszú távú minőség biztosítását, valamint a hatékony, pontos és szakszerű szolgáltatást. Büszkék vagyunk összetartó és szakmailag is kiemelkedő csapatunkra, arra a 120 fős családra, akikkel nap mint nap együtt dolgozunk.

A jelentkezéshez szükséges magyar nyelvű önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • A generál-kivitelezések helyszíni koordinálása
  • Irányítja a projektekhez beosztott fizikai állomány és a saját brigádok munkáját
  • Koordinálja és ellenőrzi az alvállalkozók munkáját
  • Kapcsolatot tart a megrendelő képviselőjével és a műszaki ellenőrökkel
  • Kapcsolatot tart a brigádvezetőkkel, alvállalkozók helyszíni irányítóival
  • Együttműködik a projektvezetővel, az építkezés vezetőivel, és az egyéb szakági vezetőkkel
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, a logisztikával, előkészíti az anyagrendeléseket, részt vesz a műszaki egyeztetésekben
  • Igény esetén vezeti az építési naplót és elvégzi a projekt dokumentációs feladatokat
  • Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartására

Elvárások

  • Csapatba jól illeszkedő, felelősségteljes és határozott építésvezetőt/művezetőt keresünk, aki legalább közép- vagy felsőfokú építész végzettséggel rendelkezik
  • Építésvezető/művezetői gyakorlati tapasztalata van komplex kivitelezési projekteken
  • Igényes a munkájára
  • Határozott, emellett megtalálja a hangot az ellenőrzése alá tartozókkal és a kivitelezés minden résztvevőjével

Előnyök

  • Közműépítés és útépítésben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Kiemelt juttatási csomag, aminek része a magas színvonalú munkaeszköz park és a teljesítményarányos bónusz
  • Magas színvonalú munkakörnyezet, rugalmas munkafeltételek
  • A vezetők és a tulajdonosok által képviselt motiváló és fejlesztő cégkultúra
  • Támogatjuk az élethosszig tartó tanulást, és a szakmai fejlődés biztosított nálunk
  • Szakmai továbbképzések
  • Karrier előmeneteli lehetőséget biztosítunk
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!