Külföldi álláslehetőség villanyszerelők számára

Terrat Recruitment Sp zo.o.

Nettó 750 000 Ft - 850 000 Ft / Hónap
2021. 12. 06.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG VILLANYSZERELŐKNEK KÜLFÖLDÖN!

Jelenleg Franciaországba, Írországba, Belgiumba, Hollandiába és Dániába keresünk villanyszerelőket, kiváló bérezéssel, rövid távú projektekre.

Több pozíciónk van villanyszerelők számára, így összeszokott csapatok jelentkezését is várjuk. A munkáltatóval való kommunikációhoz szükség van angol nyelvtudásra, de ha csapat jelentkezik, akkor elég, ha 1-2 embernek van angol nyelvtudása, nem feltétel, hogy mindenki beszélje a nyelvet.

Feladatok

  • A helyszíni rajzok és a megadott utasítások alapján kábelcsatornák szerelése, kábelhúzás, bekötések
  • Kisebb áramellátási és világítási, földelési rendszerek telepítése
  • Világítási és kis teljesítményű rendszerek telepítése

Elvárások

  • Angol nyelvtudás
  • A gépészeti és elektromos szolgáltatások terén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

Szállás, utazás: A szállást és az utazást a munkáltató szervezi és fizeti, így a jelentkezőnek sem ezekért, sem a közvetítésért NEM kell fizetnie. Szállás elhelyezés külön szobákban, a munkahelyhez a lehető legközelebb. A szállás és a munkahely közötti utazás is a jelentkező számára díjmentesen megszervezésre kerül.

Éves bruttó fizetés: egyéni megállapodás alapján, szakmai tapasztalattól függően körülbelül 40 000 EUR

(ez tapasztalattól és euró árfolyamtól függően hozzávetőleg havi nettó 800.000 forintot jelent)

Szerződés időtartama: Rövid távú munkaszerződés (néhány hónap - 1 év), a munkakezdés 2022. január közepe (a szerződés igény szerint meghosszabbítható).

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az e-mail tárgyában kérem, legyen szíves megjelölni a betölteni kívánt pozíciót.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott