Gyártás, termelés

Munkalehetőség Makón, szerelő kollégát keresünk csapatunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Makó
2019. 08. 02. 15:17

Megbízható szerelő kollégát keresünk csapatunkba!

Szereted a kihívásokat? Akkor gyere hozzánk dolgozni!

Feladatok:

 A rábízott munkafolyamatok pontos betartása, elvégzése
• pontos mérések elvégzése és azok kiértékelése
• önálló munkavégzés
• saját hatáskörben döntések meghozatala
• rajzolvasás, hiba feltárás.
A munkakör kihívása, hogy egy meghibásodott gépet gyorsan és precízen újra működésbe kell hozni.

Elvárások:

• együttműködési képesség
• műszaki beállítottság
• önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
• B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
• középfokú végzettség
• lelkes, becsületes, segítőkész hozzáállás
• eredményekben gondolkodás
• tanulási hajlandóság.

Előnyök:

Hidraulika és pneumatika területén szerzett tapasztalat
Az új munkatárs betanítására és beilleszkedésére nagy figyelmet fordítunk. Jól teljesítő munkatársaink részére előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Ha vállalja a szakmai kihívást és szívesen lenne családias csapatunk tagja, jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése